Автомобильные двигатели


Главная | Регистрация | Вход
Среда, 07.06.2023, 00:58
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню
Категории
Общие статьи [241]
Новости
Поиск
Новости
http://pravarthibuildings.com/construction-companies-in-uae/
Главная » Статьи » Общие статьи

Укладення дахів з очерету

Укладення дахів з очерету

В світовому будівництві задіють велику кількість будівельних і оздоблювальних матеріалів, тому підібрати саме оптимальну пропозицію не становить зусиль. Зараз набирає величезну популярність очерет, який володіє сучасною екологічною чистотою, що достатньо вигідно його виділяє серед інших будівельних матеріалів. Камиш використовується для монтажу покрівлі будь-яких споруд, для будівництва заборів, декоративного оздоблення, а також для утеплення та звукоізоляції будь-яких ділянок. Дах з очерету садових сараїв - це не тільки екологічно безпечно, але і досить красиво і привабливо, адже очеретяний дах буде достатньо вигідно виделятися серед стандартних бітумних, шиферних та металевих дахів. Очеретяний дах має багато переваг:

- Відмінна теплоізоляція, яка дозволяє повністю відмовитися від утеплювача, адже стандартного шару в 35 см досить для якісного утеплення покрівлі;

- Відмінна шумоізоляція;

- Не дивлячись на рослинне походження, очеретяна покрівля може прослужить до 80 років, при хорошою експлуатації;

- Відмінні ізоляційні властивості, які запобігають потрапляння вологи і снігу всередину будівлі;

Це найвигідніші якості, які визначають очерет як сучасного будівельного матеріалу, але насправді їх набагато більше.

Камишову дах можна зробити своїми силами, адже очерет росте практично всюди, а його заготівля не викличе великого зусилля. Але при укладанні покрівлі з очерету свого будинку, значно краще найняти фахівців, які вміють працювати по сучасним технологіям і зроблять все найбільш якісно і оперативно. Після монтажу даху з очерету рекомендується виконати його обробку протипожежними засобами, щоб усунути можливість загоряння, адже очерет відмінно горить при присутності поблизу відкритого джерела вогню.
Категория: Общие статьи | Добавил: lxserg (03.10.2017)
Просмотров: 370 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright AutoSV © 2023Хостинг от uCoz